2006’dan beri halı yıkamacılar Antalya’da buluşuyor. Bu yıl da Aska Lara Antalya otelde buluştuk. Meslektaşlarımızla görüş alışverişinde bulunduk ve toplantıdaki konuşmacılardan, tedarikçi firmaların tanıtımlarından istifade ettik.

PHTYD 16. Antalya İstişare Toplantısı

Marhalfed’i temsilen Bahattin ERSÖNMEz bey etkinliğe katılım sağlamıştır. Etkinlikde değerli konuşmacılar sunumlarını yaptılar. PHTYD Başkanı Kadir ÖZKARKAŞOĞLU, Av. Levent DAĞDEVİREN, halı bakım uzmanı Mehmet Börek bey Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın AĞAOĞLU halı yıkama işi, sektörü ve müşteri memnuniyeti konularında bilgilerini paylaştılar.

Tedarikçi firmalar da 5’er dakikalık sunumlarını yaparak üretmiş oldukları ürünler hakkında bilgiler verdiler. Boş zamanlarda sektörümüzün geleceği hakkında bol sohbet etme şansımız da oldu. Özellikle kayıt dışı işe mücadelemizdeki kararlılığımız ve üyelerimizin desteği ile yolumuza devam edeceğiz.

16. Antalya İstişare Toplantısında emeği geçen tüm PHTYD mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ederiz. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimizle bir sonraki etkinlikte buluşmayı bekliyoruz.