Bursa Esnaf Odası (BESO) Başkanımız Sayın Ali Özkan İLHAN ve Oda Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Akın ÇİMEN tarafından düzenlenen ve duyarlı meslektaşlarımızın katılım sağladığı, Halı Yıkama Sektörü bilgilendirme ve sezon öncesi sorunların çözüm önerilerinin istişare edildiği toplantı bugün BESOB salonunda yapıldı.

Halı Yıkama Sektörü Bilgilendirme ve Sorunların Çözüm Önerileri

Gerçekleşen toplantı sonrası Marhalfed Başkanı Bahattin ERSÖNMEZ’in açıklaması:

Sektörde sorunların çözüm noktasında denetimin sağlıklı yapılabilmesi ve sektörde oto kontrolü sağlamak amacıyla, ilçeler bazındaki temsilciler aracılığı ile Bursa Esnaf Odası (BESO) Başkanımız Sayın Özkan İLHAN bilgilendirilerek gereken icraatların yapılması yönünde katılımcıların ortak kararlar alınmıştır. Bu kararların Bursa esnafımıza hayırlı olmasını ve dernek ve oda temsilcisi arkadaşlarımıza örnek olmasını dilerim. Oda Başkanımız Sn. Özkan İLHAN Başkanımıza da sektörümüze katkıları ve destekleri için teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

MARHALFED Bşk.
Bahattin ERSÖNMEZ

Halı yıkama sezonuna sayılı günler kala resmi kurumlarla görüşmelerimize hız verdik. Daha önce duyurduğumuz Sezon Öncesi BESOB ziyaretimiz, hemen ardından, Kestel Belediyesi ziyaretimiz ve bu günde Bursa Esnaf Odası Başkanlığının düzenlemiş olduğu halı yıkama sektörü bilgilendirme ve sorun çözüm önerileri toplantısına katıldık.

Sezon öncesi bu tür toplantıların sektörümüze değer katacağı inancımız tamdır. Sektörümüze değer katacak her bilgi için elimizden geleni yapmaktayız.