Profesyonel Halı Temizleyiciler ve Yardımlaşma Derneği, 2019 Antalya İstişare Toplantısı 25 Ocak Cuma günü başladı ve 27 Ocak Pazar günü bitti. Son kez Başkanlığını yaptığım Profesyonel Halı Temizleyiciler ve Yardımlaşma Derneğinin yeni Başkanı değerli arkadaşımız Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU oldu. Kendisine başarılar dilerim.

5. Olağan Genel Kurul ve İstişare Toplantısı
1. Gün:

Cuma akşamı genel kurul toplantısı yapıldı. Azem KÖKEZ Başkanlığında konuşmacıların ardından yeni Başkan ve üyelerinin seçimine geçildi. Seçime tek aday olarak katılan Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU kazandı. Kendisini tebrik eder, Phtyd ailesine yeni değerler katmasını ümit ederiz.

2. Gün: Konuşmacıların Sunumları

4. Dönem Başkanımız Bahattin ERSÖNMEZ’in açılış konuşmasından sonra  Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Tekstil Bölüm Bşk. Syn Prof. Dr. Mehmet KARAHAN’ın “Nitelikli Eleman Temininde Üniversite-Sektör İşbirliği” konulu sunumunu yaptı. Kendisine vermiş olduğu bu değerli bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Daha sonra M.E.B. İşyeri Tabanlı Mes. Eğt. Daire Bşk. Sn Süleyman AKGÜN’ün “3308 sayılı yasanın sektörümüzde uygulanması ” konulu sunumu yer aldı. Kendisine vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Başkan Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU’nun konuşmasının ardından toplu fotoğraf çekimi yapıldı ve öğle yemeğine geçildi. Öğle yemeğinden sonra Dernek Başkanları toplantısı yapıldı. Fikir alışverişi ile birlikte dernek başkanları önerilerde bulundular.  Dostane bir ortamda gerçekleşen toplantı sonrası serbest zamana geçildi.

3. Gün otelden ayrılış

Programın 3. gününde il dışından gelen misafirler otelden ayrıldılar. Bizlere bu programda desteğini esirgemeyen dostlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Halı yıkama sektörünün daha da gelişmesi ve hak ettiği yere ulaşana kadar çalışmalarımıza etkinliklerimize devam edeceğiz.